FAQ

Czy dostanę medal

Medale to najważniejsza i najcenniejsza nagroda za ukonczenie morderczej trasy Mud Max.

Każdy, kto ukończy bieg otrzymuje niepowtarzalny medal Mud Max!

Czym jest Mud Max?!?

Mud Max ekstremalne biegi dla najwytrwalszych. Trasa biegu pełna naturalnych przeszkód takich jak błoto, bagna, trawersy, podbiegi, zbiegi, rzeki oraz przeszkód stworzonych przez nasz zespół – myślicie, że będą dla Was łagodniejsze niż natura?! Nic z tych rzeczy, porządnie dadzą Wam w kość! 7 i 14 kilometrów, które zmęczą Was fizycznie i psychicznie, rzucamy rękawice! Zdołasz ją podnieść?!

Gastronomia

 Z racji tego, że Mud Max to ekstremalny wysiłek podczas którego Twój organizm zużyje ogromne pokłady energii, zapewniamy wszystkim uczestnikom bazę gastronomiczną. Będzie można zakupić w niej posiłki i napoje, by naładować baterie po wysiłku.

Jak wygląda teren i przeszkody?

Prezentacja każdego terenu odbywać się będzie wraz z uruchomieniem zapisów na daną edycję biegu. Przeszkody będą prezentowane sukcesywnie, jednak część z nich zostanie dla uczestników tajemnicą, aż do momentu dotarcia do niej.
 

Kto jest organizatorem biegu?

Organizatorem biegu jest firma Dolina Charlotty. 
 

Zabezpieczenie medyczne

Bezpieczeństwo to dla nas jeden z priorytetów, dlatego też na miejscu nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy medyczni oraz karetki. Wszystko po to, by każdy mógł czuć się bezpieczny i w razie wypadku otrzymać natychmiastową pomoc.