Drużyny

Mud Goats

http://www.facebook.com/MudGoats

Stowarzyszenie Mud Goats skupia miłośników wyzwań i mocnych wrażeń. 

Wspólnie trenujemy i startujemy w zawodach wymagających niezwykłej sprawności. Błotne biegi z przeszkodami, arcytrudne wyzwania paramilitarne, biegi szosowe, biegi trialowe, triatlony, półmaratony, maratony i ultramaratony. Tam właśnie możesz spotkać ludzi w koszulce z diabelską Kozą.

BigYelowFoot

http://www.facebook.com/bigyellowfoot

BigYellowFoot Adventure Team to organizacja, która zrzesza pasjonatów wszelkiej aktywności fizycznej. Traktują życie, jak jedną wielką przygodę poszukując kolejnych wyzwań i sposobów na spędzanie czasu. Uzależnieni od opuszczania swojej strefy komfortu, biorą udział w wydarzeniach, które dostarczą im niezapomnianych doznań. Radość z pokonywania kolejnych barier i osiągnięcia wyznaczonych celów są priorytetem działalności BigYellowFoot.
 

Husaria Race Team

http://www.facebook.com/HusariaRaceTeam

Grupą pozytywnie zakręconych poszukiwaczy przygód, którzy postanowili sprawdzić swoje siły w różnych typach biegów. Nie są
profesjonalistami, każdy z nich jest w innej formie fizycznej, niektórzy mają pierwsze sukcesy na swoim koncie, a inni dopiero
zaczynają.

Głównym celem Husaria Race Team jest dobra zabawa i radość ze wspólnie spędzanego aktywnie czasu. Połączeni
wspólną pasją, z utożsamiają się ze słowami Wisławy Szymborskiej, „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Razem dążymy do zwycięstwa!